Ramka
Ramka

FirmaTele-Van w Gdyni jest jedną z pierwszych  firm która od 1990 roku świadczy usługi taksówkowe pod szyldem Tele-Taxi.

Od 2015 roku jest oficjalnym partnerem firmy P-airbus, na zlecenie której wykonuje transport pasażerów Wizz Air z/na Lotnisko w Gdańsku.


zobacz więcej

Wynajem busa z kierowcą

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak też biznesowych, proponując wynajem busa z kierowcą i zapewniając kompleksową obsługę – dostosowaną w pełni do potrzeb każdego Klienta. Zlecenia realizujemy przede wszystkim na terenie Trójmiasta, jednak jesteśmy gotowi również do realizowania zadań specjalnych – w innych regionach kraju, a nawet poza granicami Polski.

Realizujemy zlecenia z dbałością o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów, co udaje się osiągnąć dzięki nowoczesnym, w pełni sprawnym pojazdom oraz wykwalifikowanym, doświadczonym kierowcom, których cechuje bardzo wysoka kultura osobista. Dysponujemy samochodami Renault Trafic oraz Fiat Scudo, które umożliwiają wygodną podróż bez względu na porę roku czy oczekiwania. Podróżujemy zarówno na krótkich trasach (do 50 km), jak i długich (powyżej 100 km) – im trasa jest dłuższa, tym cena przejazdu (za 1 km) jest niższa.

Wynajem busa z kierowcą polecamy zarówno na wycieczki rodzinne, jak też przewozy pracowników lub zarządu. Dowozimy spod wskazanego adresu w określone miejsce, zapewniając punktualność oraz profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich potrzeb i zamówienia kompleksowego transportu.

Dane teleadresowe

Tele-Van

Legionów 119/C/14,
81-472 Gdynia - woj. pomorskie
+48 505 10 99 88, biuro@televan.pl
NIP: 5861827821